Dziś rano, 8 maja, przemyślanin zgłosił kradzież telefonu komórkowego. Dzięki błyskawicznej reakcji policji już wrócił do właściciela.
Funkcjonariusze z Przemyśla szybko ustalili, że z kradzieżą ma związek 42-letni mieszkaniec Lubaczowa. Mężczyzna specjalnie się nie nacieszył nowym nabytkiem, ponieważ już kilka godzin później został zatrzymany. Policjanci odebrali mu skradziony telefon i przekazali właścicielowi.
Lubaczowianin teraz odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze