Reklama

Eurobus Przemyśl w 1/8 Pucharu Polski. Hat-trick Tubau

Eurobus Przemyśl zameldował się w 1/8 rozgrywek Pucharu Polski. Ale musiał się sporo natrudzić, aby rozstrzygnąć na swoją korzyść pojedynek z niezwykle ambitnym zespołem Olimp-Team Kamienica.

Gospodarze nie przestraszyli się ekstraligowca i bardzo dzielnie bili się o jak najlepszy rezultat. Choć po 10 minutach gry wszystko przebiegało zgodnie z planem. Prowadzenie uzyskał Jonatan Machado, gospodarze wyrównali, ale w ciągu 180 sekund Eurobus wysforował się na 3-bramkowe prowadzenie. I zamiast kontrolować grę, wdali się w zupełnie niepotrzebną wymianę ciosów. Gospodarze nie przebierali w środkach, ale tego można było się przecież spodziewać…

W drugich 10 minutach żadnej różnicy nie było widać, choć Eurobus wystąpił w zasadzie w najmocniejszym (z obecnie możliwego) zestawieniu personalnym. Długo nie mogło do nich dotrzeć, że łatwych meczów już nie ma. Byli mało skoncentrowani, popełniający proste błędy w defensywie. Po nich Olimp-Team strzelał bramki i na przerwę zszedł z dość sensacyjnym rezultatem, bo przegrywał ledwie jednym trafieniem.

Reklama

Hat-trick Tubau

Na szczęście opamiętanie przyszło w porę. Od pewnego momentu nic ambitnym zawodnikom Olimpu-Team nie było w stanie pomóc. Różnica poziomów była widoczna, ale błędy w obronie przemyślan nieco przerażały. Jeśli takie będą popełniać w FOGO Ekstraklasie, będzie im ciężko powalczyć o punkty. Mimo naturalnych inklinacji do efektowności w ataku.

Hat-tricka ustrzelił Ramon Rabello Tubau. Na 4 minuty przed finałem rozstrzygnął losy tego spotkania, ale przed wizytą w drugiej… Kamienicy, tym razem Królewskiej, przemyślanie muszą w grze poprawić wszystko.

Reklama

 

Olimp-Team Kamienica – Eurobus Przemyśl 5:7 (3:4)

Bramki: 0:1 Machado 2:40 min, 1:1 Piekarczyk 5:44 min, 1:2 Pawlak 7:46 min, 1:3 Lebid 8:35 min, 1:4 Zanko 10:19 min, 2:4 Witek 16:13 min, 3:4 Piekarczyk 17:20 min (karny), 3:5 Tubau 23:21 min, 3:6 Tubau 25:13 min, 4:6 Witek 26:31 min, 4:7 Tubau 36:03 min, 5:7 Piekarczyk 39:54 min.

  • Olimp-Team: Mrózek – Kuziel, Witek, Zawiślan, Piekarczyk oraz Lucenko, Tokarz, Szeliga, Żuk, Michałczak.
  • Eurobus: Kuźma – Tubau, Ricardo Fernandes, Machado, Bruninho oraz Koltok (b), Wanat, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Zanko, Pawlak, Lebid, Bondar, Demski.

Sędziowali: Tomasz Frąk (Ostrowiec Świętokrzyski) i Igor Samołyk (Dębica). Żółte kartki: Szeliga oraz Machado, Lebid, Zanko, Wanat i Tubau. Widzów: 200.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama