Już od jutra rozpocznie się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2015 i potrwa, aż do 1 czerwca. Jarosław dołącza do największej imprezy sportu masowego w Polsce rozgrywanej w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.
Stałym elementem Tygodnia Sportu jest popularyzacja aktywności fizycznej oraz wymiar edukacyjny, aby uświadomić jak ważne jest systematyczne ćwiczenie, ruch na świeżym powietrzu u osób mało aktywnych. Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, ale ze szczególnym "uwzględnieniem" osób nie uprawiających na co dzień sportu.
www.jaroslaw.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze