Reklama

Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich!

25/05/2015 08:26

Już od jutra rozpocznie się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2015 i potrwa, aż do 1 czerwca. Jarosław dołącza do największej imprezy sportu masowego w Polsce rozgrywanej w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Stałym elementem Tygodnia Sportu jest popularyzacja aktywności fizycznej  oraz  wymiar edukacyjny, aby uświadomić jak ważne jest systematyczne ćwiczenie, ruch na świeżym powietrzu u osób mało aktywnych. Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, ale ze szczególnym "uwzględnieniem" osób nie uprawiających na co dzień sportu.
Ogólnopolskim organizatorem wydarzenia jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszyskich na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki, w poszczególnych gminach włączających się do Turnieju organizatorami są samorządy gminne. W Jarosławiu plan sportowych rozgrywek, konkursów, turniejów jest bardzo bogaty. Terminarz dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta.


www.jaroslaw.pl


MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości