Reklama

Falstart III-ligowców. Tylko beniaminek jest szczęśliwy

Piłkarze III ligi (grupa IV) 27 i 28 lutego br. rozpoczęli rundę wiosenną sezonu 2020 – 2021.

Od porażek rundę wiosenną III-ligowych zmagań rozpoczęły dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły z naszego regionu. Jeśli jednak Wólczankę Stal Systems Wólka Pełkińska można usprawiedliwić, bo mierzyła się z liderem tabeli z Puław, grając – jako gospodarz – w… Stalowej Woli, to porażka wicelidera, czyli Texom Sokoła Sieniawa w Ostrowcu Świętokrzyskim może być pewną niespodzianką. Ale niewielką, bo to jest sport i często „wszystko się może zdarzyć”. Żadnych problemów z zainkasowaniem kompletu punktów nie miał natomiast beniaminek z Wiązownicy. Podobnie jak w I rundzie nie dał szans Hetmanowi Zamość i oby był to dobry prognostyk do szybkiej ucieczki ze strefy spadkowej.



KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Texom Sokół Sieniawa 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Stanisławski 16. min.
KSZO: Lipiec – Mężyk, Chrzanowski, Kaczmarek, Partyka – Nowak (66. Smuczyński), Zaklika, Paluch, Kraśniewski, Dwórzański – Stanisławski.
Texom Sokół: Zając – Grasza, Kapuściński, Drelich, Lis – Purcha, Jędryas, Majda – Mazurek (74. Pikiel), Hass (82. Oziębło), King (66. Wójcik).
Sędziował: Marcin Kluk (Zamość). Żółte kartki: Zaklika, Kraśniewski oraz Jędryas, Kapuściński, Grasza, Majda. Czerwona kartka: Zaklika (90. – druga żółta). Mecz bez udziału publiczności.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    html5gamesonline_301 2021-03-01 05:35:06

    Bài viết của bạn rất hay, cảm ơn bạn đã chia sẻ chúng!câu đố ghép hình

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama