9 i 10 marca br. rundę wiosenną sezonu 2018 – 2019 rozpoczęli piłkarze III ligi (grupa IV).
Odmieniona kadrowo Wólczanka Stal Systems nie sprostała na własnym boisku, na powitanie piłkarskiej wiosny jednemu z faworytów do awansu rzeszowskiej Stali. Mimo sporej ambicji i chęci, podopieczni Marka Rybkiewicza byli słabszą ekipą i zasłużenie polegli.
Punkt z Oświęcimia wywiózł Sokół Sieniawa. Patrząc na pozycję w tabeli Soły, ktoś może stwierdzić, że sieniawianie bardziej dwa punkty stracili… Tyle, że ekipa z Małopolski wcale nie zamierza składać broni. Chce walczyć o pozostanie w III lidze i żadnemu zespołowi nie odda punktów za darmo. Sokół zremisował 1:1 (1:1), a autorem jedynej bramki był pozyskany w przerwie zimowej Przemysław Nalepka.
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Ceglarz 47. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Mazurek (10. Łazarz), Wrona, Słysz (46. Chorolskyj), Podstolak – Domański (81. Majka), Kajpust, Gwóźdź (63. Przewoźnik) – Bała – Pietluch.
Stal: Otczenaszenko – Głowacki (90. Olejarka), Cyfert, Kostkowski, Trznadel – Ceglarz (85. Nowak), Mozler (68. Nawrot), Szeliga, Sierant (68. Nowacki) – Płonka, Zagdański (68. Goncerz).
Sędziował: Sebiastian Wiśniowski (Tarnów). Żółta kartka: Bała. Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze