Reklama

Faworyt zgarnął pełną pulę w Wólce Pełkińskiej

9 i 10 marca br. rundę wiosenną sezonu 2018 – 2019 rozpoczęli piłkarze III ligi (grupa IV).

Odmieniona kadrowo Wólczanka Stal Systems nie sprostała na własnym boisku, na powitanie piłkarskiej wiosny jednemu z faworytów do awansu rzeszowskiej Stali. Mimo sporej ambicji i chęci, podopieczni Marka Rybkiewicza byli słabszą ekipą i zasłużenie polegli.
Punkt z Oświęcimia wywiózł Sokół Sieniawa. Patrząc na pozycję w tabeli Soły, ktoś może stwierdzić, że sieniawianie bardziej dwa punkty stracili… Tyle, że ekipa z Małopolski wcale nie zamierza składać broni. Chce walczyć o pozostanie w III lidze i żadnemu zespołowi nie odda punktów za darmo. Sokół zremisował 1:1 (1:1), a autorem jedynej bramki był pozyskany w przerwie zimowej Przemysław Nalepka.


Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Ceglarz 47. min.
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Mazurek (10. Łazarz), Wrona, Słysz (46. Chorolskyj), Podstolak – Domański (81. Majka), Kajpust, Gwóźdź (63. Przewoźnik) – Bała – Pietluch.
Stal: Otczenaszenko – Głowacki (90. Olejarka), Cyfert, Kostkowski, Trznadel – Ceglarz (85. Nowak), Mozler (68. Nawrot), Szeliga, Sierant (68. Nowacki) – Płonka, Zagdański (68. Goncerz).
Sędziował: Sebiastian Wiśniowski (Tarnów). Żółta kartka: Bała. Widzów: 400.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama