Reklama

Ferie z grami planszowymi

30/01/2020 08:42

W gminie Pawłosiów udowodnili, że wystarczy odrobina kreatywności i ferie zimowe mogą być atrakcyjne zarówno bez śniegu, jak i drogich wyjazdów czy ciągłego przesiadywania przed komputerem. Tamtejsze biblioteki zorganizowały turnieje gier planszowych i zabaw, w których przez wzięło udział 88 dzieciaków.

Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłosiowie oraz jej filii w Cieszacinie Wielkim i Wierzbnej postanowili dzieciakom spędzającym ferie na terenie gminy Pawłosiów zaproponować udział w wielkim turnieju gier planszowych. Jak przekonują, dobór gier stwarzał zawodnikom możliwość sprawdzenia[paywall] własnych umiejętności, a przy okazji krzewił ideę fair play. Spotkania z planszówkami zorganizowano w Wierzbnej, Kidałowicach, Pawłosiowie i na zakończenie przerwy zimowej w Cieszacinie Wielkim. Turniej cieszył się sporą popularnością, w planszówki zagrało 88 młodych mieszkańców i mieszkanek gminy, a oprócz atmosfery zdrowej rywalizacji i dającego się łatwo wyczuć klimatu pasjonującej zabawy dodatkową motywacją były drobne nagrody dla tych, którym gra szła najlepiej.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama