Jak co roku, i w tym nie mogło zabraknąć tego wyjątkowego święta w bolestraszyckim Arboretum. W niedzielę, 14 września już po raz 15. odbędzie się tam Międzynarodowy Festiwal Derenia.
Obchody rozpoczną się o g. 10. W programie zaplanowano m.in. konferencję naukową, sprzedaż produktów tradycyjnych i regionalnych, sprzedaż sadzonek roślin, zwiedzanie kolekcji pomologicznej, warsztaty kulinarne czy koncert plenerowy. Jedno jest pewne – warto wybrać się tego dnia do Arboretum w Bolestraszycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze