Już jutro o g. 14 rozpocznie się dwudniowy Festiwal Piana Party.
Przez dwa dni, od g. 14 do g. 18, parking przy ul. Sanockiej 12B stanie się prawdziwym królestwem piany i animacji, o które zadbają Animacje z Kropką (30 maja) oraz Animacje Bazyl (31 maja). Wyrzutów piany można się spodziewać co godzinę. Wstęp bezpłatny!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze