Drużyna Football Academy Oleszyce zdobyła brązowy medal V Mistrzostw Polski Football Academy w Opolu w kategorii U-11 (rocznik 2007). Indywidualne nagrody otzrymali również zawodnicy.
Młodzi adepci piłki nożnej ze szkółki piłkarskiej w Oleszycach udanie przeszli najpierw eliminacje mikroregionalne, a potem makroregionalne. Finały odbyły się na boiskach Centrum Sportu w Opolu. Dwudniowe zawody rozpoczęły się od oficjalnej i uroczystej ceremonii otwarcia. A potem przyszedł już czas na sportowe zmagania[paywall].
Drużyna Football Academy Oleszyce zaprezentowała się bardzo dobrze i zdobyła III miejsce.
Sukces jest tym większy, że szkółka z Oleszyc była debiutantem na tych zawodach. Kolejnym osiągnięciem jest wyróżnienie indywidualne dla naszego zawodnika Norbarta Sopla, który został MVP turnieju U-11. Podczas turnieju zorganizowano również konkurs żonglerki. Podbijając piłkę 102 razy - Alan Romaniszyn zajął III miejsce, natomiast 247 razy piłkę podbił Norbert Sopel zajmując tym samym II miejsce.
FA Oleszyce trenowała pod okiem trenera prowadzącego Łukasza Pracało oraz II trenera Marcina Kowala w składzie: Remigiusz Pawełko, Norbert Sopel, Jakub Niechaj, Wiktor Kociołek, Alan Romaniszyn, Mikołaj Młodowiec, Sławomir Żuk, Kacper Brudniak, Jakub Lorenc, Rafał Paryniak.
Wyniki spotkań drużyny z Oleszyc: FA Oleszyce – FA Opole 2:0, FA Oleszyce - LPFA Rzeszów 1:0, FA Oleszyce – FA Brzesko 3:2, FA Oleszyce – FA Legnica 2:0, FA Oleszyce – FA Zawiercie 3:2, FA Oleszyce – FA Szczecin 1:1, FA Oleszyce – FA Leszno 1:1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze