Pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy Laszki rywalizowało w Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej.
Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Laszkach, zdobywając 9 punktów. Tyle samo punktów zdobyła drużyna z Korzenicy, ale w bezpośredniej rywalizacji to Laszki okazały się lepsze. Każda drużyna otrzymała puchar oraz dyplom.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze