Reklama

Gospodarze najlepsi

23/12/2015 19:51

Pięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy Laszki rywalizowało w Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej.

Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Laszkach, zdobywając 9 punktów. Tyle samo punktów zdobyła drużyna z Korzenicy, ale w bezpośredniej rywalizacji to Laszki okazały się lepsze. Każda drużyna otrzymała puchar oraz dyplom.
Ostatecznie klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. SP Laszki – 9 pkt., 2. SP Korzenica – 9 pkt., 3. SP Wietlin – 6 pkt., 4. SP Miękisz Nowy – 6 pkt., 5. SP Miękisz Stary – 0 pkt.
Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i koszulki (ufundowane przez firmę MDM Polska z Bobrówki). Organizatorami turnieju był Zespół Szkół w Laszkach, UKS Jedynka Laszki, LKS Hetman Laszki i Urząd Gminy Laszki.
Sędzią głównym zawodów był Ryszard Duda, a sędzią technicznym Paweł Czerwiński. Obsługę medyczną zabezpieczał Krzysztof Skałuba z COM Jarosław.
Po turnieju rozegrano mecz towarzyski w siatkówkę pomiędzy drużynami Sportur Team Gmina Łańcut i Elektrokal Żagiel Radymno. W zaciętej rozgrywce lepsi okazali się zawodnicy z Łańcuta, wygrywając w tie-beaku.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama