Reklama

Grali w piłkę i zbierali książki

09/04/2016 07:30

Pięć drużyn wzięło udział w trzeciej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej +35 o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa. Zawody związane były z ogólnopolską akcją „Zaczytani”.

Turniej odbył się w minioną sobotę, 2 kwietnia, w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie. Wzięło w nim udział pięć drużyn: Sparta Biłgoraj, Weterani Krowica-Lisie Jamy, Polak Team, Stan-Pol Horyniec-Zdrój i Traper Lubaczów, które rywalizowały systemem każdy z każdym[paywall].

Ostatecznie triumfatorem rozgrywek okazała się drużyna Weterani Krowica-Lisie Jamy, która wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce przypadło Sparcie Biłgoraj, a trzecie Traperowi Lubaczów. Na czwartej pozycji znalazł się Stan-Pol Horyniec-Zdrój, a na piątej Polak Team.

Najlepszym strzelcem został Mirosław Kuszka z Biłgoraja, a najlepszym bramkarzem Roman Tworko z Horyńca-Zdroju. Nagrody wręczyli burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie Katarzyna Pelc-Antonik oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie Waldemar Łuczak.

Reklama

Impreza, oprócz wymiaru sportowego, miała jeszcze jeden cel. Wejściówką na turniej było przyniesienie dowolnej książki. Trafią one do polskich dzieci w Jaworowie na Ukrainie. W poprzednich edycjach zbiórka prowadzona była dla oddziału dziecięcego szpitala w Lubaczowie i dla domu dziecka w Nowej Grobli. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama