Reklama

Hulajnogi wróciły na ulice Przemyśla

Po zimowej przerwie ponownie pojawiły się w Przemyślu elektryczne hulajnogi.

Prace serwisowe zakończone! Na początku marca firma Blinkee oddała do dyspozycji przemyślan 38 jednośladów.

Nowością 2021 r. jest możliwość wypożyczenia na jedno konto aż 4 hulajnóg równocześnie. Należy jednak pamiętać, żę elektrycznych hulajnóg używać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Są one jednoosobowe i mają ograniczenie do 25 km/h.

Hulajnogi są czyszczone i dezynfekowane zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu. – Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek i dezynfekcję rąk – zalecają właściciele sprzętu.

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama