Reklama

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP w Wiązownicy

26/02/2015 09:45

1 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Wiązownicy zawalczą strażacy o Puchar Wójta Gminy Wiązownica.

Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Wiązownica, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP, Ochotnicza Straż Pożarna w Wiązownicy, Rada ds. sportu.

Ostateczny termin zgłoszenia drużyn mija 28 lutego 2015 roku. Zgłoszenia należy kierować na nr tel. 665-829-538 do Pana Jerzego Feldmana, naczelnika OSP Wiązownica. Uczestnictwo w Turnieju jest bezpłatne. Na zakończenie, każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom oraz puchar.

Turniej rozpoczyna się o godzinie 14.

Więcej informacji na stronie urzędu gminy Wiązownica : http://www.wiazownica.com/

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-02-26 16:00:26

    czy kornik kolba też będzie sponsorem ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama