1 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Wiązownicy zawalczą strażacy o Puchar Wójta Gminy Wiązownica.
Organizatorami wydarzenia są Wójt Gminy Wiązownica, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP, Ochotnicza Straż Pożarna w Wiązownicy, Rada ds. sportu.
Ostateczny termin zgłoszenia drużyn mija 28 lutego 2015 roku. Zgłoszenia należy kierować na nr tel. 665-829-538 do Pana Jerzego Feldmana, naczelnika OSP Wiązownica. Uczestnictwo w Turnieju jest bezpłatne. Na zakończenie, każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom oraz puchar.
Turniej rozpoczyna się o godzinie 14.
Więcej informacji na stronie urzędu gminy Wiązownica : http://www.wiazownica.com/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.czy kornik kolba też będzie sponsorem ???
czy kornik kolba też będzie sponsorem ???