Już w sobotę, 11 kwietnia, w Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Ju-Jitsu Chikara Cap o Puchar Wójta Gminy Roźwienica. Start zawodów o g. 10.
To niecodzienne wydarzenie sportowe zgromadzi zawodników z całej Polski – zarówno najmłodszych adeptów sztuk walki, jak i doświadczonych seniorów, a sam turniej będzie okazją do rywalizacji na wysokim poziomie, promocji aktywności fizycznej, zasad fair play oraz sztuk walki jako formy rozwoju i samodoskonalenia.
„Turniej obejmuje różne kategorie wiekowe – od dzieci (6 – 11 lat), przez kadetów, juniorów, seniorów, aż po kategorię masters 36+. W programie przewidziano również widowiskowe walki w formule full contact.”
Reklama
– doprecyzowują organizatorzy wydarzenia – Stowarzyszenie Szkoła Sztuk Walki i Systemów Obronnych Chikara Dojo w Roźwienicy oraz gmina Roźwienica.
„To doskonała okazja, aby poczuć atmosferę sportowej rywalizacji”
– dodają, zachęcając do udziału i kibicowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze