Podczas ostatniego turnieju kadr wojewódzkich dwóch zawodników MOSiR Przeworsk zostało zauważonych przez trenera reprezentacji Polski U-14 Romana Prawicę.
Jakub Jurzyk to wychowanek przeworskiego MOSiR-u, natomiast Maciej Noga to zawodnik przeworskiego MOSiR-u i wychowanek Sokoła Łańcut. Ich sportowy talent został zauważony i doceniony, dzięki czemu znaleźli się w szerokiej kadrze Polski do lat 14 w koszykówce. Obaj zawodnicy to podopieczni trenera Wojciecha Jurkiewicza.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze