Zawodniczki UKS TRAMP wywalczyły pierwsze miejsce oraz tytuł zespołowych mistrzyń XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łucznictwie. Zawody odbyły się pod koniec lipca w Warszawie. Wzięło w nich udział 170 zawodniczek i zawodników. Jarosławski UKS TRAMP reprezentowała grupa 6-osobowa.
– W strzelaniach na poszczególnych odległościach bardzo dobrze spisała się Sylwia Zając, która w tej klasyfikacji wywalczyła trzy srebrne i jeden brązowy medal. Oprócz Sylwii na odległości 40 metrów po brązowy medal sięgnęła Agata Osuch. Po bardzo dobrych kwalifikacjach apetyt na całościowy medal indywidualny był ogromny, jednak eliminacje żądzą się swoimi prawami i ostatecznie w klasyfikacji indywidualnej wysokie – 6. miejsce wystrzelała Joanna Gilowska, 17. – Sylwia Zając, 20. – Agata Osuch, 27. – Jagoda Siry, a 45. – Natalia Marcinkiewicz miejsce. Wśród chłopców Piotr Maciałek zajął miejsce 15. – relacjonuje trener Wiesław Kutyła.

Łuczniczki z UKS TRAMP Jarosław na pierwszym miejscu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze