Postawą godną naśladowania wykazali się mężczyźni, którzy 23 sierpnia udaremnili jazdę nietrzeźwemu kierowcy.
43-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego oraz 27-letni mieszkaniec gminy Sieniawa zauważyli, że kierujący renaultem porusza się całą szerokością jezdni i zjeżdża na pobocze.
Postanowili zareagować. Wyprzedzili i zatrzymali pojazd. Mężczyźni podbiegli do auta i zabrali ze stacyjki kluczyki. Następnie powiadomili policję.
Mundurowi potwierdzili, że 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego miał 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze