Reklama

Jechał całą szerokością jezdni, zjeżdżał na pobocze. Obywatelskie zatrzymanie w Cieplicach

Postawą godną naśladowania wykazali się mężczyźni, którzy 23 sierpnia udaremnili jazdę nietrzeźwemu kierowcy.

43-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego oraz 27-letni mieszkaniec gminy Sieniawa zauważyli, że kierujący renaultem porusza się całą szerokością jezdni i zjeżdża na pobocze.

Postanowili zareagować.  Wyprzedzili i zatrzymali pojazd. Mężczyźni podbiegli do auta i zabrali ze stacyjki kluczyki. Następnie powiadomili policję.  

Mundurowi potwierdzili, że 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego miał 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości