Reklama

Jechał za szybko, a w samochodzie miał woreczek z suszem

W poniedziałek, 12 września, po godzinie 22 funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali 24- letniego mieszkańca gminy Sieniawa, który w Wylewie przekroczył prędkość o 58 km/h. Uwagę mundurowych zwróciło jego nerwowe zachowanie.

Okazało się, że w pojeździe znajduje się strunowy woreczek z suszem roślinnym. Tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Policjanci zatrzymali obu mężczyzn podróżujących audi. Wobec 20- i 24- latka prowadzone jest postępowanie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kierowca dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i na 3 miesiące stracił prawo jazdy. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości