Reklama

Jeden dzień, trzech nietrzeźwych kierujących

Pełne ręce roboty mieli funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy. We wtorek 16 sierpnia, tuż po długim weekendzie zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich pożegnało się z prawem jazdy.

Po godz. 17 w Starym Siole, zatrzymali do kontroli rowerzystę. 52- latek z gminy Oleszyce miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. I ponad 2 tys. musi zapłacić za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie.

Niedługo później, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w Młodowej, drogą w kierunku Lubaczowa porusza się ford, którego kierowca może być nietrzeźwy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali pojazd. 31- latek, który siedział za kierownicą wydmuchał niemal 2 promile. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.

Reklama

Wtorkowym rekordzistą okazał się jednak 65- letni mieszkaniec gminy Narol, który swoim fiatem uszkodził pojazd na parkingu w Lipsku. Na miejscu okazało się, że mężczyzna nieudolnie próbował zaparkować i tyłem najechał na prawidłowo zaparkowanego volkswagena. W prawidłowym wymierzeniu odległości z pewnością nie pomogły mu blisko 3 promile, które miał w organizmie.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości