Pełne ręce roboty mieli funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy. We wtorek 16 sierpnia, tuż po długim weekendzie zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich pożegnało się z prawem jazdy.
Po godz. 17 w Starym Siole, zatrzymali do kontroli rowerzystę. 52- latek z gminy Oleszyce miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. I ponad 2 tys. musi zapłacić za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie.
Niedługo później, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w Młodowej, drogą w kierunku Lubaczowa porusza się ford, którego kierowca może być nietrzeźwy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali pojazd. 31- latek, który siedział za kierownicą wydmuchał niemal 2 promile. Stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.
Wtorkowym rekordzistą okazał się jednak 65- letni mieszkaniec gminy Narol, który swoim fiatem uszkodził pojazd na parkingu w Lipsku. Na miejscu okazało się, że mężczyzna nieudolnie próbował zaparkować i tyłem najechał na prawidłowo zaparkowanego volkswagena. W prawidłowym wymierzeniu odległości z pewnością nie pomogły mu blisko 3 promile, które miał w organizmie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze