Reklama

Jedna klientka sklepu okradła drugą w czasie zakupów

Sklepowa złodziejka, której ofiarą padła inna klientka jednego z przemyskich sklepów obuwniczych, została namierzona przez policję kilkanaście minut po całym zajściu. Część skradzionych z torebki pieniędzy zdążyła już wydać.

Cała historia wydarzyła się w środę, 8 lipca, w okolicy południa. 41-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego wykorzystała nieuwagę jednej z klientek sklepu z asortymentem obuwniczym i niepostrzeżenie opróżniła jej z torebkę, zabierając: pieniądze, dokumenty i telefon, a więc rzeczy o łącznej wartości ponad 3 tys. 200 zł. Zaalarmowani o kradzieży policjanci nie potrzebowali dużo czasu, by namierzyć sprawczynię zamieszania. Kilkanaście minut później zapukali do drzwi jej mieszkania i odzyskali zawartość torebki 38-letniej przemyślanki, niestety uszczuploną już o pewną sumę, którą sprawczyni kradzieży zdążyła niestety wydać. Kobieta przyznała się do kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości