Najpierw do policyjnego aresztu, a potem do zakładu karnego trafili 51-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i 38-letni mieszkaniec gminy Radymno, poszukiwani listami gończymi za jazdę po alkoholu w warunkach recydywy.
Co ciekawe, oboje wpadli w ręce jarosławskich policjantów jednego dnia – w środę, 27 marca. 38-latek zatrzymany został w Jarosławiu przez funkcjonariuszy Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego. Sąd Rejonowy w Jarosławiu wymierzył wobec niego karę trzech lat i czterech miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy. 51-letnia kobieta z kolei wpadła w momencie, kiedy chciała opuścić jeden z jarosławskich sklepów, nie zapłaciwszy za towar. Zatrzymali ją ochroniarze, a po przybyciu na miejsce policjantów i sprawdzeniu jej przeszłości w policyjnych systemach okazało się, że ciąży na niej wyrok dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, również popełnione w warunkach recydywy. Tym razem obojgu nie udało się uniknąć kary.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze