Reklama

Jednego dnia wpadło dwoje poszukiwanych listami gończymi

Najpierw do policyjnego aresztu, a potem do zakładu karnego trafili 51-letnia mieszkanka gminy Pruchnik i 38-letni mieszkaniec gminy Radymno, poszukiwani listami gończymi za jazdę po alkoholu w warunkach recydywy.

Co ciekawe, oboje wpadli w ręce jarosławskich policjantów jednego dnia – w środę, 27 marca. 38-latek zatrzymany został w Jarosławiu przez funkcjonariuszy Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego. Sąd Rejonowy w Jarosławiu wymierzył wobec niego karę trzech lat i czterech miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy. 51-letnia kobieta z kolei wpadła w momencie, kiedy chciała opuścić jeden z jarosławskich sklepów, nie zapłaciwszy za towar. Zatrzymali ją ochroniarze, a po przybyciu na miejsce policjantów i sprawdzeniu jej przeszłości w policyjnych systemach okazało się, że ciąży na niej wyrok dziesięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, również popełnione w warunkach recydywy. Tym razem obojgu nie udało się uniknąć kary.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/04/2024 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama