Reklama

Jerzy Dudek odwiedził Przemyśl [ZDJĘCIA]

27/09/2017 09:00

19 września br. młodzież z przemyskiego UKS Gladiator i Szkółki Piłkarskiej „Szesnastka” odwiedził wybitny reprezentant Polski Jerzy Dudek. Spotkanie z byłym zawodnikiem Liverpoolu i Realu Madryt to nagroda za zwycięstwo w wyzwaniu Klubów Sportowych Orange.

Wyzwanie polegało na przygotowaniu nowej, innowacyjnej gry. Mixball, bo tak nazywa się pomysł autorstwa przemyskiej młodzieży, to gra drużynowa, w której zawodnicy przekazują sobie piłkę za pomocą chwytaków. Punkty zdobywa się za dotarcie z piłką do pola punktowego. Spotkanie z J. Dudkiem podzielone było na trzy części. Najpierw członek Klubu Wybitnego Reprezentanta spotkał się z uczniami SOSW nr 1 na boisku przy ul. Kopernika, gdzie opowiedział o swojej przygodzie z piłką. W kolejnej części, podczas spotkania z dziećmi z oddziałów przedszkolnych, Dudek podpisał przygotowany przez najmłodszych swój portret, który za jakiś czas zostanie przekazany na licytację. Ostatnią częścią był wspólny trening w hali POSiR. Trening poprzedziły wspomnienia z kariery jednego z niewielu polskich zwycięzców Ligi Mistrzów. Młodzież pytała, jak zaczęła się jego przygoda z piłką, ale przede wszystkim o pamiętny finał Ligi Mistrzów w Stambule i serię rzutów karnych, a zwłaszcza słynny już „Dudek Dance”. Na koniec wszyscy przybyli tego dnia do hali, mieli okazję zdobyć autograf i stanąć do wspólnego zdjęcia z piłkarzem.
KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama