Dzisiaj, 17 czerwca br., zakończyli sezon 2016 – 2017 piłkarze czwartej grupy III ligi.
Wreszcie na koniec zmagań piłkarze JKS 1909 Jarosław dostarczyli swoim kibicom trochę radości. Po pięciu porażkach z rzędu pokonali na stadionie przy ulicy Bandurskiego Podhale Nowy Targ, rewanżując się z nawiązkom „góralom” za porażkę 0:2 w pierwszym spotkaniu.
Jarosławianie wygrali 4:1 (1:0), a bramki strzelili: Damian Kmak 2 (76. i 81. min), Kamil Kłusek (45.+1 min) i Kamil Aab (67. min).
Dzięki 11. wygranej w sezonie podopieczni Mariusza Sawy zajęli ostatecznie miejsce w samym środku stawki, chyba adekwatne do możliwości i umiejętności. Nie można jednak oprzeć się wrażeniu, iż mogli mieć o kilka punktów więcej, co wywindowałoby ich na 7. miejsce. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przed ostatnią kolejką było raczej więcej niż pewne, że beniaminkiem II ligi zostanie Garbarnia Kraków. Podopieczni Mirosława Hajdy, popularne „Lwy z Ludwinowa” przypieczętowały awans wygraną z Unią Tarnów. Smakiem po raz drugi z rzędu musiał za to obejść się Motor Lublin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Lwy" musieli obejść się smakiem? ;)))
hehe na siebie, nie "lwy musieli obejść się smakiem" tylko „Lwy z Ludwinowa” przypieczętowali - dalej dla mnie śmieszne ;)
"Lwy" musieli obejść się smakiem? ;)))
hehe na siebie, nie "lwy musieli obejść się smakiem" tylko „Lwy z Ludwinowa” przypieczętowali - dalej dla mnie śmieszne ;)