Kilkuset biegaczy 20 września odwiedzi Przemyśl. Będą utrudnienia w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.
Bieg główny rozpocznie się o godzinie 11 z Rynek 1 (przy Urzędzie Miasta), dalej ul. Kościuszki, ul. Jagiellońską, ul. Wybrzeże Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ul. Brudzewskiego, ul. Rzeźniczą, ul. Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, ul. Wincentego Pola, ul. Czarnieckiego, ul. Kamienny Most, ul. Sportową, ul. Wybrzeże Wilsona, ul. Jagiellońską, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Krasińskiego, ul. Racławicką, ul. 22 Stycznia, ul. Jana Pawła II, ul. Rzeczną, ul. Grunwaldzka, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Kościuszki na Rynek 1.
W tym czasie fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu, kierowcy muszą się stosować do poleceń policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A biegnijcie do Krasiczyna a nie blokujecie miasto
Obżygać się już tymi biegami można. Tak jakby inne sporty nie istniały. Co święto czy inna okazja to jakiś bieg. Już nie wspomnę o tym, że na tych biegach to większość chodzi zamiast biec. No i medal dla każdego. Parodia sportu, która za kilka lat spowoduje prawdziwy boom na rehabilitantów.
Bzdury piszesz. Bardzo dobrze że ludzie chcą się ruszać. Nawet chodzony ma sens.
Przemyśl blokować w niedzielę? Ha ha ha Faktycznie ruch jest wtedy taki jak normalnego dnia po 15 ha ha ha. Idąc rano można śpiewać z ,,Pan Wołodyjowski,,- w stepie szerokim . Żywej duszy nie ma . Odstaw to co powoduje że widzisz ruch w niedziele
Lepiej się przejść niż tuczyć dupę przed komputerem i przelewać swoje flustracje na innych w internecie. Sam bym pobiegł ale mam kontuzje ,w przyszłym roku biegnę
Wszystko było by ok gdyby nie fakt paraliżu miasta, wszystko na pokaz i tyle. Nie mogą biegać obwodnicą miasta od Pikulic do ronda Przy Ul, Lwowskiej tam jedzie jedno auto na godzinę a w niedzielę 2. czy w kierunku Hermanowic tylko Grunwaldzką aby wszyscy widzieli. To jest dramat, siedziałem w aucie z godzinę próbując wyjechać ze ślepej uliczki. Za taką organizację ktoś powinien odpowiedzieć.
Our Dehradun escorts are correlated with highly trained and seasoned escort women focusing on to meet their clients. They don't leave any rock unturned to fulfill their clients by offering women with perfect body and appealing appearances.https://www.simranroy.co.in/dehradun-escorts-services.htmlhttps://www.simranroy.co.in/haridwar-escorts-services.htmlhttps://www.simranroy.co.in/mussoorie-escorts-services.html https://www.simranroy.co.in/rishikesh-escorts-services.html
A biegnijcie do Krasiczyna a nie blokujecie miasto
Obżygać się już tymi biegami można. Tak jakby inne sporty nie istniały. Co święto czy inna okazja to jakiś bieg. Już nie wspomnę o tym, że na tych biegach to większość chodzi zamiast biec. No i medal dla każdego. Parodia sportu, która za kilka lat spowoduje prawdziwy boom na rehabilitantów.
Bzdury piszesz. Bardzo dobrze że ludzie chcą się ruszać. Nawet chodzony ma sens.