Stowarzyszenie Miłośników Koni ARABIAN zaprasza na otwarcie ośrodka terapeutyczno – jeździeckiego w nowej siedzibie. Impreza rozpoczyna się w sobotę, 2 września o godz. 12 na terenie dawnej szkoły rolniczej w Pawłosiowie. Organizatorzy zapewniają bogaty program i dobrą zabawę.
Głównymi punktami programu będą zawody ujeżdżeniowe oraz konkursy i pokazy jeździeckie. Będzie też kiermasz rękodzieła i atrakcje dla dzieci. O oprawę muzyczną zdba DJ Lechu. Wydarzenie jest związane ze zmianą siedziby stowarzyszenia, które otwiera swą działalność na terenie dawnej szkoły w Pawłosiowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze