Reklama

Jutro otwarcie Ośrodka Terapeutyczno-Jeździeckiego

01/09/2017 09:56

Stowarzyszenie Miłośników Koni ARABIAN zaprasza na otwarcie ośrodka terapeutyczno – jeździeckiego w nowej siedzibie. Impreza rozpoczyna się w sobotę, 2 września o godz. 12 na terenie dawnej szkoły rolniczej w Pawłosiowie. Organizatorzy zapewniają bogaty program i dobrą zabawę.

Głównymi punktami programu będą zawody ujeżdżeniowe oraz konkursy i pokazy jeździeckie. Będzie też kiermasz rękodzieła i atrakcje dla dzieci. O oprawę muzyczną zdba DJ Lechu. Wydarzenie jest związane ze zmianą siedziby stowarzyszenia, które otwiera swą działalność na terenie dawnej szkoły w Pawłosiowie.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama