Chodzi o nauczycieli klas I-III szkół podstawowych, nauczycieli szkół specjalnych i pracowników obsługi administracyjnej szkół. Badania potrwają do 15 stycznia.
Badania będą dobrowolne i bezpłatne. Zgłosić się mogą nauczyciele i inni pracownicy szkoły: obsługa administracyjna, kierownictwo, personel sekretariatu i pomocniczy, personel odpowiedzialny za funkcjonowanie techniczne szkoły, sprzątający i wykonujący bieżące prace naprawcze na terenie szkoły.
Do udziału w całym kraju zgłosiło się ok. 165 tys. osób. Będą wykonywane za pomocą testu PCR w jednostkach inspekcji sanitarnej oraz w punktach drive thru. Wynik każdy otrzyma najpóźniej 17 stycznia poprzez Internetowe Konto Pacjenta.
Osoby zakażone muszą poddać się 10-dniowej izolacji domowej (w przypadku braku objawów) oraz skontaktować się telefonicznie z lekarzem POZ. Konieczne będzie również zgłoszenie do Państwowej Inspekcji Sanitarnej osób z kontaktu, np. poprzez formularza zgłoszenowy https://www.gov.pl/web/gov/zglos-kwarantanne lub za pośrednictwem całodobowej infolinii sanepidu pod nr 22 25 00 115.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A dlaczego nie zaszczepić. To o wiele prostsze ,bez machinacji.A swoją drogą dlaczego brak jest informacji o zaszczepionych każdego dnia.Może dlatego, ze szczepienia są śladowe mimo, że są szczepionki.
" Mędrzec" Tadeusz rzekł. A gdyby tak "mędrzec" zapytał? Na przykład jak to jest, że zgłosiło się więcej nauczycieli niż ich jest zatrudnionych. Ale pytać nie wolno. "Medrcy" typu Tadeusz wiedzą lepiej.
NAUCZYCIELE NIE CHCĄ PRZYJĄĆ SZCZEPIONEK NA KORONAWIRUSA. ''NIE JESTEŚMY KRÓLIKAMI DOŚWIADCZALNYMI'' - MÓWIĄ - MIASTOPOCIECH.PL
''Odmowa wykrycia wirusa to jedyny sposób by uniknąć szczepienia. Po zaszczepieniu staniemy się ciężko chorzy, słabi i z pewnością zaprowadzi nas to do naszej śmierci''YOUTUBE.COM - WŁOSKI LEKARZ DR. ROBERTO PETRELLA OSTRZEGA PRZED TYM CO NADCHODZI [WAZNE!]
A dlaczego nie zaszczepić. To o wiele prostsze ,bez machinacji.A swoją drogą dlaczego brak jest informacji o zaszczepionych każdego dnia.Może dlatego, ze szczepienia są śladowe mimo, że są szczepionki.
" Mędrzec" Tadeusz rzekł. A gdyby tak "mędrzec" zapytał? Na przykład jak to jest, że zgłosiło się więcej nauczycieli niż ich jest zatrudnionych. Ale pytać nie wolno. "Medrcy" typu Tadeusz wiedzą lepiej.
Teatami , które do tego nie służą.