Reklama

Już jutro! Piknik rodzinny i Ekstraliga Mamusiek

29/04/2016 08:39

Zarząd Osiedla nr 9 oraz UKS Orlik Przemyśl zapraszają na piknik rodzinny pod patronatem PZPN.

Odbędzie się on na stadionie Czuwaju Przemyśl w sobotę, 30 kwietnia, o 15.00. Jedną z głównych atrakcji będzie start piłkarskiej ligi kobiet amatorek – Ekstraligi Mamusiek. W turnieju wystąpią: Piastunki Tuczempy, Kraina Marzeń, Biało-Czerwone Mamusie z Kaszyc oraz Mamuśki z Przemyskiego Orlika.

Oprócz meczów pokazy straży pożarnej, pogotowia i policji oraz zumba, zawody w przeciąganiu liny. Dla dzieci liczne atrakcje i konkursy sprawnościowe, dmuchańce i grill. Dla wszystkich konkurs plastyczny „Moja mama w piłkę kopie”. Prace należy przynieść ze sobą na piknik. Główną nagrodą będzie piłka z autografami trenerów reprezentacji Polski: Adama Nawałki i Bogdana Zająca.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości