Zarząd Osiedla nr 9 oraz UKS Orlik Przemyśl zapraszają na piknik rodzinny pod patronatem PZPN.
Odbędzie się on na stadionie Czuwaju Przemyśl w sobotę, 30 kwietnia, o 15.00. Jedną z głównych atrakcji będzie start piłkarskiej ligi kobiet amatorek – Ekstraligi Mamusiek. W turnieju wystąpią: Piastunki Tuczempy, Kraina Marzeń, Biało-Czerwone Mamusie z Kaszyc oraz Mamuśki z Przemyskiego Orlika.
Oprócz meczów pokazy straży pożarnej, pogotowia i policji oraz zumba, zawody w przeciąganiu liny. Dla dzieci liczne atrakcje i konkursy sprawnościowe, dmuchańce i grill. Dla wszystkich konkurs plastyczny „Moja mama w piłkę kopie”. Prace należy przynieść ze sobą na piknik. Główną nagrodą będzie piłka z autografami trenerów reprezentacji Polski: Adama Nawałki i Bogdana Zająca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze