Na ławeczce, na schodach, na trawniku? 31 maja mieszkańcy Przeworska i okolic będą mogli usiąść wybranym miejscu przed miejskim ratuszem i zaczytać się w przyniesionej przez siebie książce.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Przeworsku zaprasza mieszkańców miasta i okolic na czytelniczy flash mob. Celem tej nietypowej akcji jest pokazanie, że wbrew statystykom bardzo dużo ludzi czyta książki. Akcja rozpoczyna się o 10:10. Na plac przed ratuszem może przyjść każdy. Wystarczy przynieść ze sobą książkę, własną lub wypożyczoną z biblioteki i w ciszy czytać przez pół godziny. Można zabrać ze sobą również kocyk lub krzesełko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze