Reklama

Już są grzyby. Zbiory z okolic Śliwnicy!

02/06/2018 19:42

W poniedziałek naszą redakcję odwiedził Wojciech Szuban ze Śliwnicy i pochwalił się już drugim w tym roku udanym zbiorem grzybów.


fot.Jacek Szwic

– Pierwszych kilkadziesiąt znalazłem w ubiegłym tygodniu w okolicy Śliwnicy. Zdrowiutkie. Na pewno byłoby ich więcej, ale brakuje deszczu, a bez wody nie ma grzybów. Natomiast w niedzielę wybrałem się w okolice Średniej i znalazłem trzysta siedemnaście borowików szlachetnych – chwali się grzybiarz.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jkj - niezalogowany 2018-06-02 22:16:18

    Super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    for - niezalogowany 2018-06-03 06:34:42

    Trzysta siedemnascie  prawdziwków to trzeba załadować do wózka,a nie da sie tego przenieśc w koszu.Chyba że te dłubane,które ledwie co sie z ziemi wybiły.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rs - niezalogowany 2018-06-03 07:14:49

    I zacznie się najazd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama