17-letnia Katarzyna Sadowska zdobyła tytuł Miss Nastolatek Podkarpacia 2016. Została również Miss Internetu Podkarpacia 2016. Uczennica I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu podkreśla, iż najważniejsza była, jest i będzie dla niej nauka.
Kasiu, co Cię skłoniło do uczestnictwa w konkursie?
– Przede wszystkim chęć poznania ciekawych osób, przeżycia nowej przygody. Jeśli chodzi o bodźce zewnętrzne – zmotywowała mnie siostra.
Jaką liczebnie konkurencję musiałaś pokonać na poszczególnych etapach eliminacji i co możesz powiedzieć o kulisach konkursowych zmagań?
– Do organizatorów należało wysłać dwa zdjęcia – twarzy i sylwetki oraz wypełnić kartę zgłoszeniową. W pierwszym etapie z ponad stu dziewczyn wyłoniono pięćdziesiątkę, którą zaproszono na casting. Wybrane osoby podzielono na dwie grupy: kandydatki pełnoletnie i nastolatki. Podczas castingu zadawano nam pytania natury ogólnej, typu czym się zajmujemy, interesujemy[paywall], jury oceniało nasze proporcje, prezencję. Do finału Miss Podkarpacia 2016 przeszło dziewięć nastolatek. Przez miesiąc, co weekend miałyśmy zgrupowania w Hotelu Grand Chotowa pod Dębicą. Od rana do wieczora intensywnie ćwiczyłyśmy układy choreograficzne, sposób poruszania się. Przed samym finałem były przymiarki. Stroje zostały specjalnie dla nas przygotowane przez stylistów. Gala finałowa rozpoczęła się o godzinie 16.00 w niedzielę, 24 kwietnia. W jury zasiadały m.in. osobistości ze świata biznesu oraz Magdalena Bieńkowska – obecnie panująca Miss Polski 2015.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BARDZO LADNA DZIEWCZYNA OCZY PIEKNE POWODZENIA KASIU :):):)
Pewnie rodzice mają dużo pieniędzy i ze swoich telefonów głosują bez przerwy...bez urazy jesteś ladna...
Matka prawnik, ojciec lekarz (albo odwrotnie)
PO CO WLACZAC RODZICOW TO KASIA JEST KANDYDATKA A NIE RODZICE
cieszmy się ze nasza dziewczyna z podkarpacia bedzie nas reprezentowac,A głupie uwagi są zbędne moim zdaniem....Kasiu trzymam za ciebie kciuki:)
bardzo mądra i piękna dziewczyna,-co mają rodzice do tego ?dobrze wychowali tylko pozazdrościć. Gratulacje dla wszystkich będziemy trzymać kciuki, całe BUSZKOWICZKI!
BARDZO LADNA DZIEWCZYNA OCZY PIEKNE POWODZENIA KASIU :):):)
Pewnie rodzice mają dużo pieniędzy i ze swoich telefonów głosują bez przerwy...bez urazy jesteś ladna...
Matka prawnik, ojciec lekarz (albo odwrotnie)