Nasze województwo otrzyma 8 500 000 sztuk maseczek chirurgicznych, zatem do każdego mieszkańca województwa powyżej 4 roku życia trafią 4 z nich.
– Ważne działanie to inicjatywa przekazania do jednostek samorządy terytorialnego – za pośrednictwem Państwowej Straży Pożarnej przy włączeniu się do dystrybucji 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej – maseczek jednorazowych, które trafią do każdego mieszkańca naszego regionu – powiedziała wojewoda Ewa Leniart.
Póki co z 8 500 000 szt. maseczek jednorazowych na Podkarpacie datarło ich w pierwszej partii – 1 275 tys. Trafią do powiatów, gdzie odnotowano najwięcej zakażeń.
O zaangażowaniu służb w walkę z pandemią mówią podkarpacki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Andrzej Babiec oraz ppłk Tomasz Poninkiewicz, zastępca dowódcy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej ⬇⬇⬇
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To ważna inicjatywa, zapewne przedstawiciele odpowiednich gremiów przypiszą to jako własny sukces. Mnie to nie bawi, ani nie cieszy a wręcz odwrotnie, przeraża do jakiego stopnia są w stanie posunąć się ludzie w tym stanie epidemiologicznym. Czekam na wiadra, emaliowane, z dziurką na oczy i z zasłonką na oczy by nie widzieć niektórych cymbałów, których rajcują wskaźniki zakaźności i którzy każą nam się cieszyć jak to dbają o nasze zdrowie i życie.
A czy to nie będzie równoczesne przypadkowe roznoszenie wirusa? I co to jest 4 maski na osobę ? bo przy prawidłowym noszeniu to na góra dwa dni...
A jaki jest termin ważności tych maseczek,ile można chodzić w tych maseczkach.HURA propaganda i biznes idzie w parze udało się HURAAAAAA
W lidlu 10 maseczk około 4 zł a więc dostaniemy maseczki za 1,60 ,koszt dystrybucji ( paliwo,listonosz itp..) nie współmiernny do całej akcji chyba że chodzi tylko o propagandę .Może od razu przekazać np. bezdomnym - no ale oni nie głosują
Oczywiście takie które po 15 min nie spełniają swojego zadania. Zresztą jak wszystkie papierowate pseudo medyczne.
Jj . Ja nie oddam, bo ja potrzebuje.Mow za siebie.Mialam covida w rodzinie i nie zycze ci tego.Szkoda , ze daja tyle co kot naplakal.Mogliby wiecej.
Tez mialam covida. I tez wiem co mowie. Dlatego uważam že nie chodzi o ponoc ludziom lecz nowy porzadek Swiata. Radze wyłączyć TV.Wszystko bedzie mniej straszne i poczytac o epidemiach grypy nawet w ostatnich latach, troche pomyslec. MYSLE že kazdy emeryt lub pracownik budzetowki jest za "walkę w obronie PlanDemii" bo czuje sie wtedy bezpieczne
A maski prosze sobie kupic. Jak zwykle kazdy chce" za darmo ".Nie ma nic za darmo! Jak ktos tego nie rozumie to typowy socjalista. To co za darmo kosztuje jeszcze drozej ale tego socjalista nie jest w stanie zrozumiec
To wielki sukces całego regionu.Zauwazono nasz region w W-wie. W ramach wielkopostej dziadowskiej jałmużny dostaniemy maski.Zapewne koszty ich dostawy wielokrotnie przewyższa wartośc tej jałmużny.Ale najważniejsze,ze nas zauważono
Maseczki mogą też posłużyć w nagłej potrzebie jak zabraknie papieru w toalecie do innej części ciała
ale szopka, ja pierdzielę. Chińskie maseczki w ramach kampani wyborczej , gdzie ona była przez ostatni rok..
Made in china maseczki to spadek zeszło roczny po szumim
To ważna inicjatywa, zapewne przedstawiciele odpowiednich gremiów przypiszą to jako własny sukces. Mnie to nie bawi, ani nie cieszy a wręcz odwrotnie, przeraża do jakiego stopnia są w stanie posunąć się ludzie w tym stanie epidemiologicznym. Czekam na wiadra, emaliowane, z dziurką na oczy i z zasłonką na oczy by nie widzieć niektórych cymbałów, których rajcują wskaźniki zakaźności i którzy każą nam się cieszyć jak to dbają o nasze zdrowie i życie.
A czy to nie będzie równoczesne przypadkowe roznoszenie wirusa? I co to jest 4 maski na osobę ? bo przy prawidłowym noszeniu to na góra dwa dni...
A jaki jest termin ważności tych maseczek,ile można chodzić w tych maseczkach.HURA propaganda i biznes idzie w parze udało się HURAAAAAA