– Zauważyłem, że w Medyce stary tłuczeń, stanowiący pozostałość po wymianie torowisk, wywożony jest na przygraniczny parking między polami uprawnymi, bo tam trzeba wyrównać teren. Obawiam się jednak, że kiedy spadnie obfity deszcz, wypłucze rudę i inne zanieczyszczenia i wszystko spłynie do stawu, który zarybiono. Trochę dziwi mnie takie działanie i niepokoi. Moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze