Przed nami 3 dni spotkań kulturalnych, wypełnione muzyką i sztuką. Festiwal rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek, 13 bm, warsztatami z muzyki gospel.

We wtorek, od g. 10 do 17 w GOK-u odbędą się warsztaty wokalne muzyki gospel, gry na gitarze z Adamem Palmą oraz gry na fortepianie z Krzesimirem Dębskim. Wieczorem koncert Adama Palmy i Krzesimira Dębskiego o g. 20 w Centrum Koncertowo – Wystawienniczym.
Ostatniego dnia festiwalu, w środę, między 10 a 17, w GOK ciąg dalszy szkoleń warsztatowych. Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert zespołu „Heaven up” na placu przed narolskim Ratuszem. Start o g. 20.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze