– Przy drugiej bramie prowadzącej na Cmentarz Główny w Przemyślu, naprzeciwko nekropolii wojskowej, parkuje sporo samochodów. Należą do kierowców, którzy przyjechali, by odwiedzić groby zmarłych. Uprzykrzeniem są dla nich zbyt wysokie krawężniki, które sprawiają, że parkowanie w tym miejscu bywa problematyczne. Myślę, że pewnym ułatwieniem mogłoby być ich obniżenie, na przykład poprzez wylanie masy bitumicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze