Reklama

Kłopotliwe, zbyt wysokie krawężniki

13/10/2015 20:27

– Przy drugiej bramie prowadzącej na Cmentarz Główny w Przemyślu, naprzeciwko nekropolii wojskowej, parkuje sporo samochodów. Należą do kierowców, którzy przyjechali, by odwiedzić groby zmarłych. Uprzykrzeniem są dla nich zbyt wysokie krawężniki, które sprawiają, że parkowanie w tym miejscu bywa problematyczne. Myślę, że pewnym ułatwieniem mogłoby być ich obniżenie, na przykład poprzez wylanie masy bitumicznej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama