Reklama

Kłopotliwy brak bezpośredniego połączenia

06/02/2024 09:45

– Zastanawia mnie, dlaczego obecnie mamy taką sytuację, że Przemyśl nie ma ani jednego bezpośredniego połączenia kolejowego ze ścianą wschodnią – Lublinem czy Białymstokiem.

– Kiedyś wszystkie pociągi jechały do stolicy przez Lublin, teraz już przez Radom. Żeby się dostać z Przemyśla do Lublina, trzeba się przesiadać w Rzeszowie. Trudno to wytłumaczyć, bo to przecież znany ośrodek akademicki, w którym studiuje wiele młodych przemyślan – komentuje mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama