Reklama

Kobieta przyszła na komendę. Nie wiedziała, jak się nazywa i gdzie się znajduje

23/10/2021 08:16

Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę.

Do dyżurnego jarosławskiej jednostki przyszła 43-latka, która oświadczyła, że źle się czuje, nie wie gdzie jest i jak się nazywa. Oficer natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe, a do czasu przyjazdu medyków zaopiekowali się nią policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego.

Kobieta nie potrafiła funkcjonariuszom podać swoich danych osobowych, była zdezorientowana i wypowiadała się nielogicznie. Nie potrafiła powiedzieć, skąd przyjechała i dokąd się udaje. Posiadała przy sobie dowód osobisty i na jego podstawie policjanci ustalili jej tożsamość.

Została przewieziona do szpitala.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości