Reklama

Kobieta wyskoczyła z III piętra

30/05/2016 10:18

Policjanci z przeworskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 18 maja przy jednym z bloków na placu Adama Mickiewicza w Przeworsku.

– Na chodniku znaleziono 36-letnią kobietę, która doznała poważnych obrażeń w wyniku upadku z dużej wysokości. 36-latka w stanie ciężkim została przewieziona do jednego z rzeszowskich szpitali, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Pomimo starań lekarzy kobieta zmarła. Wstępnie policjanci ustalili, że popełniła samobójstwo – poinformowała mł. asp. Renata Jaremko z KPP w Przeworsku.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jaga - niezalogowany 2016-05-30 15:06:55

    Ale jakaś przyczyna musiała być bo to dziewczyna wporzadko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama