Policjanci z przeworskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 18 maja przy jednym z bloków na placu Adama Mickiewicza w Przeworsku.
– Na chodniku znaleziono 36-letnią kobietę, która doznała poważnych obrażeń w wyniku upadku z dużej wysokości. 36-latka w stanie ciężkim została przewieziona do jednego z rzeszowskich szpitali, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Pomimo starań lekarzy kobieta zmarła. Wstępnie policjanci ustalili, że popełniła samobójstwo – poinformowała mł. asp. Renata Jaremko z KPP w Przeworsku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale jakaś przyczyna musiała być bo to dziewczyna wporzadko
Ale jakaś przyczyna musiała być bo to dziewczyna wporzadko