Reklama

Kobiety bezpieczne i świadome – spotkanie z Policją w murach PANS w Przemyślu

PANS w Przemyślu
02/03/2026 16:16

Komenda Miejska Policji w Przemyślu w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, a także z myślą o bezpieczeństwie Pań, zorganizowała spotkanie pn. „Siła i Moc Kobiety”, które odbyło się 2 marca br. w murach Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu, z którą to KMP w Przemyślu od lat współpracuje w zakresie działań edukacyjnych i profilaktycznych.

Nie było to wyłącznie okolicznościowe spotkanie z życzeniami (choć tych – płynących od przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu oraz przedstawicieli Władz Miasta Przemyśla – oczywiście nie zabrakło!), ale przede wszystkim konkretne,  erytoryczne wydarzenie, które można opisać słowami: bezpieczeństwo i świadomość to fundament niezależności.
Program obejmował dwa panele: praktyczny, a w nim warsztaty z samoobrony z wykwalifikowanymi instruktorami policyjnymi oraz teoretyczny – spotkanie z funkcjonariuszami przemyskiej Komendy Miejskiej Policji, którzy przedstawili, jakie działania na rzecz kobiet zrealizowano w ostatnim czasie. 

Uczestniczki zakończyły szkolenie z poczuciem większego bezpieczeństwa i świadomości, traktując zdobytą wiedzę jako formę profilaktyki, z której – miejmy nadzieję – nigdy nie będą musiały korzystać w praktyce.

Reklama

Justyna Przerwa

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/03/2026 16:16
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama