W poniedziałek, 2 lutego, w Grzęsce odbędzie się VI Gminny Koncert Kolęd pod hasłem „Kolęda w blasku świecy”. Przegląd rozpocznie się o g. 16 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. w Grzęsce mszą św. z obrzędem poświęcenia gromnic.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy przygotowane przez: chór „Veritas” z Nowosielec, zespół „Bella Voce” ze Studziana, Orkiestrę Dętą Gminy Przeworsk oraz zespoły: „Szafirowe Nutki” z Mirocina, „Animato” z Rozborza oraz „Grzęszczanie” z Grzęski. Gościem specjalnym koncertu będzie Daniel Lipiec.
– Boże Narodzenie w literaturze muzycznej niesie ze sobą bogactwo refleksji, radości i niepowtarzalny klimat. Taki charakter ma również koncert „Kolęda w blasku świecy”, którego ideą jest niesienie piękna muzyki oraz wyjątkowych emocji
Reklama
– podkreślają organizatorzy: wójt gminy Przeworsk, GOK w Przeworsku, Stowarzyszenie „Przyjaciół Ziemi Nowosieleckiej” oraz parafia w Grzęsce, zachęcając do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze