Reklama
LUT02

godz: 16:00

W poniedziałek, 2 lutego, w Grzęsce odbędzie się VI Gminny Koncert Kolęd pod hasłem „Kolęda w blasku świecy”. Przegląd rozpocznie się o g. 16 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. w Grzęsce mszą św. z obrzędem poświęcenia gromnic.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy przygotowane przez: chór „Veritas” z Nowosielec, zespół „Bella Voce” ze Studziana, Orkiestrę Dętą Gminy Przeworsk oraz zespoły: „Szafirowe Nutki” z  Mirocina, „Animato” z Rozborza oraz „Grzęszczanie” z Grzęski. Gościem specjalnym koncertu będzie Daniel Lipiec.

– Boże Narodzenie w literaturze muzycznej niesie ze sobą bogactwo refleksji, radości i niepowtarzalny klimat. Taki charakter ma również koncert „Kolęda w blasku świecy”, którego ideą jest niesienie piękna muzyki oraz wyjątkowych emocji

Reklama

– podkreślają organizatorzy: wójt gminy Przeworsk, GOK w Przeworsku, Stowarzyszenie „Przyjaciół Ziemi Nowosieleckiej” oraz parafia w Grzęsce, zachęcając do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/01/2026 09:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama