Nastrojowy „Koncert kolęd i piosenki świątecznej” odbył się w drugą niedzielę stycznia, w sieniawskim centrum kultury. Wykonawcami byli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki.
Zgromadzeni mogli wysłuchać kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach oraz zupełnie nowych, nieznanych piosenek świątecznych.
Nowe aranżacje muzyczne w połączeniu z energetycznym, młodzieńczym przekazem płynącym ze sceny przywołały magiczną i niepowtarzalną atmosferę minionych świąt.
Wisienką na torcie był wieńczący całość finałowy występ nauczycieli sieniawskiej podstawówki. Wykonali oni brawurowo[paywall] popularny utwór „Przekażmy sobie znak pokoju”.
Wielkie brawa za przygotowanie koncertu należą się paniom Iwonie Kołtowskiej i Beacie Buniowskiej, a za oprawę w postaci dekoracji, nagłośnienia i oświetlenia – Bogusławowi Bartusiowi oraz Piotrowi Majcherowi.
Nie było to jedyne w ostatnim czasie wydarzenie artystyczne, jakie odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół”. Dwa dni wcześniej wystawiono tam też jasełka, w których zaprezentowali się: młodzież ze Szkoły Podstawowej w Sieniawie oraz parafialna schola, przygotowywani pod czujnym okiem księży wikariuszy: ks. Tomasza Kubasa i ks. Dawida Dubiela.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze