Reklama

Kolędowali Małemu

Nastrojowy „Koncert kolęd i piosenki świątecznej” odbył się w drugą niedzielę stycznia, w sieniawskim centrum kultury. Wykonawcami byli uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki.

Zgromadzeni mogli wysłuchać kolęd i pastorałek w ciekawych aranżacjach oraz zupełnie nowych, nieznanych piosenek świątecznych.

Nowe aranżacje muzyczne w połączeniu z energetycznym, młodzieńczym przekazem płynącym ze sceny przywołały magiczną i niepowtarzalną atmosferę minionych świąt.

Wisienką na torcie był wieńczący całość finałowy występ nauczycieli sieniawskiej podstawówki. Wykonali oni brawurowo[paywall] popularny utwór „Przekażmy sobie znak pokoju”.


Wielkie brawa za przygotowanie koncertu należą się paniom Iwonie Kołtowskiej i Beacie Buniowskiej, a za oprawę w postaci dekoracji, nagłośnienia i oświetlenia – Bogusławowi Bartusiowi oraz Piotrowi Majcherowi.

Nie było to jedyne w ostatnim czasie wydarzenie artystyczne, jakie odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół”. Dwa dni wcześniej wystawiono tam też jasełka, w których zaprezentowali się:  młodzież ze Szkoły Podstawowej w Sieniawie oraz parafialna schola, przygotowywani  pod czujnym okiem księży wikariuszy: ks. Tomasza Kubasa i ks. Dawida Dubiela.

Reklama


fot.CKSiR Sokół w Sieniawie
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości