Reklama

Kolejna kamera ma oko na kierowców

29/06/2016 15:51

Kierowcy, przejeżdżający przez podwójną ciągłą podczas skrętu w lewo do marketu „Biedronka” przy ul. Łańcuckiej, do tej pory raczej nie przejmowali się łamaniem przepisów. Może teraz zaczną ich przestrzegać, gdy mają nad sobą dodatkowe, czujne oko.

Od około miesiąca na słupie „Biedronki” znajduje się kamera, która monitoruje skrzyżowanie 24 godziny na dobę. Swoim zasięgiem obejmuje ulice Studziańską, Szpitalną oraz Łańcucką. Obsługą monitoringu zajmuje się straż miejska. Jak zaznaczył jej komendant Robert Dybaś, kamera służy głównie do celów prewencyjnych i dowodowych. Nagrywany przez nią obraz jest bardzo dokładny. Obrotowa kamera ma poprawić bezpieczeństwo w tym ruchliwym miejscu. Miejmy więc nadzieję, że jej czujne oko wpłynie pozytywnie na zachowania kierowców, przez co przestaną łamać w tym miejscu przepisy.

W ubiegłym roku pierwsza kamera miejskiego monitoringu została zainstalowana na głównym skrzyżowaniu drogi krajowej E40 z wojewódzką 835.

Reklama


fot.Barbara Chmura
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szymek61 - niezalogowany 2016-06-29 22:26:42

    Dlaczego  widok z kamer w Miastach nie są ogólno dostepne  w sieci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Janosik - niezalogowany 2016-08-31 21:14:19

    Dlaczego  widok z kamer w Miastach nie są ogólna dostępne  w sieci proszę  zapodać Pozdrawiam Straż Miejska 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama