Dziś, kilkanaście minut po godzinie 9 z Radymna wyruszyła kolumna kilkunastu pojazdów rolniczych. Około godz. 10 dotarła do Jarosławia i przejechała przez centrum miasta. W ten sposób rolnicy z AgroUnii manifestowali swoje niezadowolenie z polityki rolnej rządu.
Kawalkada przejechała kilkanaście kilometrów DK94, a następnie przez ulice Jarosławia od ronda w okolicy huty do ronda na ul. Krakowskiej, spowalniając ruch na obu tych szlakach komunikacyjnych. W sumie w akcji udział wzięło około 30 pojazdów, bo na rondzie na Krakowskiej do jadących od Radymna dołączyli jeszcze rolnicy z Przeworska. Wszyscy protestowali przeciwko złej sytuacji w rolnictwie, a jako główny swój postulat wysuwali zakaz importu do Polski płodów rolnych spoza granic UE.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W Przemyślu też ruszyła kolumna Ciągników o 9 przejeżdżając ulice Słowackiego, Jagielońską, 3-go maja, Augusta, Bohaterów Getta, W.Pola, Lwowska. Zapraszamy do Polsat News i TVN24 na relację.
tak zakaz importu ale eurasy to z chęcią przygarniają :) takie psy ogrodnika
Do roboty niech się biorą, a nie strajkować. Pieniądze na paliwo to mają.
Podziękować panu Kasprzakowi 6 kadencję grzeje ogóra w sejmie
Produktów zakaz importu a maszynami z importu to pracuja
Zostaliśmy śmietniskiem Europy przywożone jest wszystko co nie łapie normy, a dopłaty są po to żeby żywność była tańsza, jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj
A ty polskim samochodem jeździsz ? Polski sprzęt masz w kuchni czy w salonie ? Nie nasza wina że cały przemysł został wyprzedany przez Balcerowicz i spółkę
Dziwne? A tak chętnie wszyscy głosowali na ten rząd a teraz strajki? Gdzie byliście przy wyborach?
Słonko powiedz kto sprzedał stocznie, fso. Kto ostatnio sprzedał zelmera, i przygotowuje się do sprzedaży ursusa i autosanu nie mówiąc o mniejszych zakładach z większością skarbu państwa czyżby balcerowicz i spółka???
"Biedni rolnicy".......
W Przemyślu też ruszyła kolumna Ciągników o 9 przejeżdżając ulice Słowackiego, Jagielońską, 3-go maja, Augusta, Bohaterów Getta, W.Pola, Lwowska. Zapraszamy do Polsat News i TVN24 na relację.
tak zakaz importu ale eurasy to z chęcią przygarniają :) takie psy ogrodnika