Reklama

Komfort podróżnych powinien być priorytetem

10/11/2025 19:56

– Często podróżujemy z żoną pociągami i niestety zmagamy się na przemyskim dworcu ze sporymi problemami związanymi z tym, że nie ma windy na perony. Takie rozwiązanie jest na dworcu w Jarosławiu czy Łańcucie i z pewnością zapewnia lepszy komfort podróżnym. Kiedy człowiek dźwiga ciężki bagaż albo – tak jak w naszym przypadku – torby z zakupami (a nie jesteśmy już osobami najmłodszymi), to naprawdę stanowi to kłopot. Na przemyskim dworcu ruch od czasu wybuchu wojny jest naprawdę wzmożony i choćby to jest najlepszą przesłanką do tego, by takie udogodnienie się pojawiło. Usprawnienie dostępu do peronów, działające bez konieczności wzywania obsługi i zawsze dostępne, powinno być dla PKP priorytetem

– komentuje Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/11/2025 19:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama