Reklama

Kompromitacja przemyskich koszykarzy w Krakowie

Wszystkiego można było się spodziewać, nawet porażki, ale nie tego, że aspirujący do walki o awans do I ligi koszykarze AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl skompromitują się w dzisiejszym (7 października br.) spotkaniu z krakowskimi akademikami. Przegrana różnicą 43 punktów (!) i zdobycie zaledwie 39 (słownie: trzydziestu dziewięciu) punktów powinna natychmiast wywołać pranie mózgów, wyciągnięcie konsekwencji i weryfikację przedsezonowych planów.

Po co podopieczni Macieja Milana wychodzili na parkiet sali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej przy ulicy Piastowskiej 26A, nie wiadomo. Bo jeśli walczyć o mistrzowskie punkty, to chyba pomylili datę i miejsce. Zostali zmieceni z parkietu przez zespół nie mający w swoim składzie żadnych „wielkich” koszykarzy, grający do tego bez swojego lidera Tomasza Zycha. Bo z cała pewnością grą w koszykówkę tego nazwać nie można. Równo w tym „pojedynku” było do 3 min. Krakowianie zaczęli od 5:0, dwie minuty później było 5:5. Potem przyjezdni zapomnieli elementarnych zasad gry w koszykówkę. Akademicy zanotowali run 12:0 i w 9. min wynik brzmiał 17:5. Kolejne minuty wyglądały jak jeden wielki żart w wykonaniu przemyślan. W 17. min byli gromieni przez przeciwnika 42:8! Magiczną barierę 10 punktów rzuconych w meczu przekroczyli w owej 17. min, kiedy dwa rzuty wolne wykorzystał Artur Mikołajko. 20 punktów osiągnęli w spotkaniu w 24. min, kiedy trafił Sebastian Dusiło (57:21). 30 punktów zdobyli w 31. min, kiedy celnie wrzucił piłkę do kosza Jacek Balawender (67:31). Niestety, granicy 40 punktów przez 40 minut przemyślanom nie udało się przekroczyć. Wstyd.


AZS AGH Kraków – AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl 82:39 (19:7, 27:10, 18:10, 18:12)
Punkty: R. Zgłobicki 14 (3x3), K. Mamcarczyk 13 (2x3), B. Czerwonka 10 (2x3), M. Koperski 8 (1x3), B. Podworski 8, D. Dyrda 6, W. Majka 6, J. Nowaczek 6, I. Wasyl 6, S. Szymański 5, M. Borówka 0, M. Pieniążek 0 (AZS AGH); P. Buszta 7 (1x3), S. Dusiło 6, C. Gumiński 6, J. Łopatowski 6, A. Mikołajko 6, G. Płocica 3, J. Balawender 2, K. Czopik 2, H. Makuch 1, P. Cebeńko 0, K. Kuśmierz 0 (MCS Daniel).
Sędziowali: Paweł Berdyczko i Rafał Bogdan (obaj z Krakowa). Widzów: 50.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    żenuła - niezalogowany 2017-10-07 21:29:30

    "Ani trener Maciej Milan, ani władze klubu nie powinny przejść do porządku dziennego wobec tego, co wydarzyło się w Krakowie," - jakie władze, dwóch najlepszych trenerów w południowej Polsce  kręcą tym bajzlem od lat tylko w jednym wiadomym celu......, aż dziw że miasto daje na  to pieniądze....  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2017-10-07 21:52:13

    władze klubu hahahha,dajcie spokój żenada

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wierny kibic - niezalogowany 2017-10-08 09:27:27

    Głowa do góry! Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i grać swoją koszykówkę. Pokażcie wszystkim że potraficie to robić w kolejnych meczach. Wierzymy w was.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama