W tym roku w Jarosławiu jubileusz 150 lat szkolnictwa muzycznego. Z tej okazji Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, Towarzystwo Muzyczne oraz Centrum Kultury i Promocji organizują koncerty, które mają uświetnić tę rocznicę. 26 listopada, o g. 18, w sali widowiskowej ZPSM z koncertem „J.S. Bach – Wariacje Goldbergowskie” wystąpi Mira Opalińska. Z kolei 11 grudnia, o g. 18, w Sali Lustrzanej CKiP koncert solistów i zespołów szkół muzycznych II stopnia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze