W niedzielę, 28 września w Centrum Kulturalnym niezwykłe wydarzenie – „Koncert Przemyski”.
W utworach Chopina, Mozarta, Pucciniego, Verdiego czy Gounoda wystąpią Renata Johnson-Wojtowicz (sopran), Rafał Bartmiński (tenor) i Michał Dziad (fortepian) oraz zespół Arso Ensebne w składzie: Szymon Naściszewski (skrzypce), Orest Telwach (skrzypce), Piotr Gajda (altówka), Anna Naściszewska (wiolonczela), Sławomir Ujek (kontrabas), Magdalena Margańska0Dec (flet), Monika Kucharczyk (obój), Tomasz Polak (klarnet), Patryk Krzyszkowski (fagot) i Oleh Nedashkivskyi (waltornia). Koncert poprowadzi Anna Wiślińska.
Start o g. 18. Wstęp za pobraniem bezpłatnych wejściówek dostępnych w kasie CK. Liczba miejsc ograniczona, warto się pospieszyć!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze