Reklama

Konkurs dla młodych pasjonatów programowania

Programiści po raz kolejny będą mieli okazję do rywalizacji w konkursie web.Master Podkarpacki.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego (rejestracja: http://webmasterpodkarpacki.pl/wyslij-zgloszenie/), ale sam konkurs zaplanowano na 3 marca (I etap) i 20 marca (II etap) w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Rywalizacja odbywa się z podziałem na 2 kategorie: szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe i oddziały ponadgimnazjalne.

W pierwszym uczestnicy mają do wykonania e-test z wiedzy teoretycznej – każdy może wziąć udział, niezależnie gdzie się znajduje. W II etapie w siedzibie ZSE uczestnicy wykonują praktyczne zadania. Organizatorem jest Firma Ideo wraz z Instytutem Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Zespołem Szkół Energetycznych w Rzeszowie.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama