Programiści po raz kolejny będą mieli okazję do rywalizacji w konkursie web.Master Podkarpacki.
Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego (rejestracja: http://webmasterpodkarpacki.pl/wyslij-zgloszenie/), ale sam konkurs zaplanowano na 3 marca (I etap) i 20 marca (II etap) w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Rywalizacja odbywa się z podziałem na 2 kategorie: szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe i oddziały ponadgimnazjalne.
W pierwszym uczestnicy mają do wykonania e-test z wiedzy teoretycznej – każdy może wziąć udział, niezależnie gdzie się znajduje. W II etapie w siedzibie ZSE uczestnicy wykonują praktyczne zadania. Organizatorem jest Firma Ideo wraz z Instytutem Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Zespołem Szkół Energetycznych w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze