Stowarzyszenie Miłośników Koni Arabian, gospodarujące od niedawna w pomieszczeniach po byłej szkole rolniczej w Pawłosiowie, zorganizowało na miejscowym starym boisku sportowym czwartą edycję Towarzyskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody.
Rywalizację rozpoczął konkurs na przeszkodach o wysokości 60 cm. Drugi, na przeszkodach o 20 cm wyższych, był rywalizacją o puchar wójta. Skoki przez przeszkody o wysokości 1 metra były przy okazji walką o puchar starosty. Rozegrano jeszcze konkurs na przeszkodach 70 cm.
Na boisku w Pawłosiowie pojawili się zawodnicy z kilku ośrodków jeździeckich. Towarzyski charakter zawodów sprawił, że konkursy były bardziej nastawione na to, by cieszyć jeźdźców i widzów niż zagrzewać startujących do ostrej rywalizacji.
Zawody odbyły się 23 września. Patronatem objął je starosta jarosławski i wójt gminy Pawłosiów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze