Reklama

Konkurs jeździecki w Pawłosiowie [ZDJĘCIA]

06/10/2017 11:30

Stowarzyszenie Miłośników Koni Arabian, gospodarujące od niedawna w pomieszczeniach po byłej szkole rolniczej w Pawłosiowie, zorganizowało na miejscowym starym boisku sportowym czwartą edycję Towarzyskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody.

Rywalizację rozpoczął konkurs na przeszkodach o wysokości 60 cm. Drugi, na przeszkodach o 20 cm wyższych, był rywalizacją o puchar wójta. Skoki przez przeszkody o wysokości 1 metra były przy okazji walką o puchar starosty. Rozegrano jeszcze konkurs na przeszkodach 70 cm.

Na boisku w Pawłosiowie pojawili się zawodnicy z kilku ośrodków jeździeckich. Towarzyski charakter zawodów sprawił, że konkursy były bardziej nastawione na to, by cieszyć jeźdźców i widzów niż zagrzewać startujących do ostrej rywalizacji. 


Zawody odbyły się 23 września. Patronatem objął je starosta jarosławski i wójt gminy Pawłosiów.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama