Reklama

Kradł alkohol i elektronarzędzia

31/05/2016 08:52

35-letni mieszkaniec Lubaczowa został zatrzymany przez pracownika jednego z dyskontów, kiedy próbował wynieść ze sklepu alkohol. Szybko okazało się, że to nie jedyny łup złodzieja.

Do zatrzymania doszło w minioną sobotę. Policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony jednego z lubaczowskich dyskontów, który przyłapał złodzieja na gorącym uczynku. Zeznania pracownika sklepu potwierdził zapis z kamer. Na obciążającym mężczyznę nagraniu monitoringu widać, jak  kilkukrotnie zabiera z półki alkohol i wychodzi ze sklepu nie płacąc za niego. Przybyli na miejsce policjanci odkryli w podręcznej torbie mężczyzny również nową wiertarkę , której pochodzenie wydało się funkcjonariuszom nie do końca jasne. Podejrzany przyznał się do kradzieży sprzętu w jednym ze sklepów z elektronarzędziami. Policjanci odzyskali sprzęt i alkohol  o łącznej wartości 600 zł. Za dokonane kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem.


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama