35-letni mieszkaniec Lubaczowa został zatrzymany przez pracownika jednego z dyskontów, kiedy próbował wynieść ze sklepu alkohol. Szybko okazało się, że to nie jedyny łup złodzieja.
Do zatrzymania doszło w minioną sobotę. Policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony jednego z lubaczowskich dyskontów, który przyłapał złodzieja na gorącym uczynku. Zeznania pracownika sklepu potwierdził zapis z kamer. Na obciążającym mężczyznę nagraniu monitoringu widać, jak kilkukrotnie zabiera z półki alkohol i wychodzi ze sklepu nie płacąc za niego. Przybyli na miejsce policjanci odkryli w podręcznej torbie mężczyzny również nową wiertarkę , której pochodzenie wydało się funkcjonariuszom nie do końca jasne. Podejrzany przyznał się do kradzieży sprzętu w jednym ze sklepów z elektronarzędziami. Policjanci odzyskali sprzęt i alkohol o łącznej wartości 600 zł. Za dokonane kradzieże mężczyzna odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze