Reklama

Krzysztof Bosak: – Jestem alternatywą dla patriotów i konserwatystów

19/06/2020 09:54

– Wszystkie siły polityczne boją się Konfederacji i mnie jako kandydata ideowej prawicy. Gotowe byłyby paktować z diabłem – stwierdził Krzysztof Bosak, kandydat na prezydenta RP z ramienia Konfederacji. W piątek, 12 czerwca, w południe spotkał się z mieszkańcami miasta i dziennikarzami.

Głównym tematem konferencji prasowej Krzysztofa Bosaka była współpraca PiS z SLD. Odniósł się tu do zmiany prezydium rady miejskiej w Przemyślu, o czym zdecydowały głosy m.in. członków tych dwóch klubów. Jak stwierdził kandydat na prezydenta, taka cicha współpraca ma miejsce na co dzień w parlamencie. Mówił, że PiS ma w swoich szeregach[paywall] postkomunistów, a sam Jarosław Kaczyński ma byłych działaczy PZPR w gronie najbliższych współpracowników.

– Partia przedstawiająca się jako antykomunistyczna i antylewicowa, woli koalicję z Lewicą niż z ideową prawicą. Kaczyński nigdy nie przedstawił propozycji współpracy z Konfederacją – powiedział polityk.

Reklama

– Wszystkie siły polityczne boją się Konfederacji, boją się mnie jako kandydata ideowej prawicy. Gotowe byłyby paktować z diabłem albo debatować z kimkolwiek, byle nie ze mną, ponieważ boją się naszego idealizmu – stwierdził.

K. Bosak powiedział, że „wyborcy patriotyczni i konserwatywni wreszcie otrzymują prawdziwą alternatywę”, którą tworzy Konfederacja oraz on jako kandydat na prezydenta. Zapowiedział, że jego celem jest druga tura wyborów, aby „wyborcy prawicowi nie byli skazani na wybieranie mniejszego zła”.

Reklama

Poseł Grzegorz Braun zarzucił natomiast PiS-owi, że jest ona partią prawicową tylko z nazwy, a „karta Rodziny”, którą podpisał przed kilkoma dniami Andrzej Duda jest pomysłem Konfederacji. – Nie rozważajcie wyboru mniejszego zła. Wybierzcie od razu większe dobro, wybierzcie Krzysztofa Bosaka. Nie wybierajcie podróbek, nie wybierajcie produktów polskopodobnych – powiedział.

W konferencji prasowej uczestniczyli radni miejscy klubu Wspólnie dla Przemyśla: Andrzej Zapałowski i Mirosław Majkowski. A. Zapałowski powitał kandydata Konfederacji w imieniu swoim, M. Majkowskiego, ich elektoratów oraz „znacznej części elektoratu prezydenta Przemyśla”. Dodał też, że K. Bosak otrzymał od Wojciecha Bakuna zaproszenie na kawę, na które się wybiera po spotkaniu z wyborcami na Rynku. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób, głównie z młodego pokolenia.


pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bosak2020 - niezalogowany 2020-06-19 10:48:17

    Brawo życie!!!! Dość promocji Andrju i Trzaska. Wypromowani przez swoje ugrupowania... dużo mówią ale mało konkretów. Pan Bosak nie leje wody jak inni kandydaci, 38 lat a tyle doświadczenia, trafia nawet do serc jego przeciwników i ci przyznają mu rację w aspektach gospodarczych w 100% i na tym powinniśmy się skupiać! na gospodarce, obronności! Proszę wejść na youtuba Pana Bosaka. Jak wiele ataków ze strony dziennikarzy przetrwał i się wybronił. Jest moim idolem. Myślę samodzielnie i nie głosuję na ludzi którzy wybierają moi rodzice i dziadkowie. Mam 25 lat i głosuję na Krzysztofa Bosaka. Jakby miał równe szanse walki tak jak jego kontrkandydaci to na pewno by górował. TVP info prawie w ogóle ludzi z Konfederacji nie zaprasza... nie równa walka a mimo tego Bosak tak wiele osiągną. Andrzej i Rafał nie mają odwagi zmierzyć się z innymi kandydatami w debatach dlatego te z Newsweeka, Polsatu i Tvn zostały odwołane. Boją się gorzej wypaść przy panu Bosaku. Polecam pooglądać poprzednie debaty z których wziął udział pan Bosak, przeczytać jego program.. NOWY PORZĄDEK!!! Same konkrety, właśnie o takiej Polsce marzę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bbxf5457 - niezalogowany 2020-06-19 10:50:29

    Duda i Trzask nie mają szans!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Serio - niezalogowany 2020-06-19 10:51:30

    Techniczna koalicja z PO, bo PiS się nie zgodził. Tak powiedział z Kukiza, który jak jego koleżanka opuścił Kukiz tylko ze on założył muszkę, tak jak ona odnosi się do honoru. Ona zmieniła bo kochała, on zmienił bo chciał muszkę. Dziwie się PO, że daje sobie tak pluc w twarz. Zostawcie ich na pastwę... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama